Normapress to ciesząca się dużą popularnością firma odpowiadająca za dostarczanie klientom produktów i urządzeń z zakresu hydrauliki siłowej. W centrum zainteresowania jej pracowników znajduje się również pneumatyka i centralne smarowanie.

Na firmę można więc liczyć zarówno wtedy, gdy niezbędne okazują się produkty Atlas Copco, jak i wtedy, gdy pojawia się zapotrzebowanie na serwisowanie urządzeń przemysłowych. Pracownicy firmy projektują i montują instalacje przemysłowe, a ponieważ stawiają jedynie na trwałe, wysokiej jakości rozwiązania, współpraca z nimi jest wyjątkowo satysfakcjonująca.

To zresztą właśnie o pracownikach można powiedzieć, że są sercem Normapress. Pomagają w wyborze rozwiązań takich, jak zwijacze bębnowe, doradzają, która opcja zakupowa będzie najbardziej opłacalna i udzielają profesjonalnego wsparcia tym kupującym, którzy nie wstydzą się mówić o tym, że są laikami. Współpraca z nimi jest satysfakcjonująca także dlatego, że nie kończy się z chwilą zakupu konkretnego rozwiązania.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą oferta na normapress.pl.

 

Kategorie: Blog